Blog

Polecane wpisy

prowizja od pożyczki

Prowizja od pożyczki — co to jest i ile wynosi?

Ze Smartney poznaj tajniki prowizji od pożyczki — kluczowy element kosztów kredytowych. Sprawdź, ile może wynieść, jak obliczana jest i czym różni się od oprocentowania.

Etyka w AI

Etyka sztucznej inteligencji. Wyzwania i perspektywy

Odkryj wyzwania etyki sztucznej inteligencji i jak zapewnić odpowiedzialne wykorzystanie AI. Przeczytaj nasz artykuł o etyce AI w erze rozwijającej się technologii

Punkt procentowy

Z punktami procentowymi spotykamy się często – w gospodarce, przy okazji zmieniających się stóp kredytowych, w większości sytuacji, w których […]

Wszystkie wpisy

płatność odroczona

Płatność odroczona — co to znaczy?

Wszystko, co chcesz wiedzieć o płatnościach odroczonych. Czym są? Jak skorzystać? Czy są bezpieczne? Jakie mają haczyki? Dowiedz się z bloga Smartney i korzystaj świadomie.

aparat słuchowy

Aparat słuchowy. Czy można go kupić na raty?

Dofinansowania z NFZ, PFRON i nie tylko oraz zakup na raty lub dzięki pożyczce. Wskazujemy, jak sfinansować zakup aparatu słuchowego i ile to kosztuje

Czy można spłacać kilka rat na raz?

W Smartney wiemy, że szybsza spłata pożyczki to mniejsze odsetki i poczucie kontroli nad finansami. Sprawdź, co jeszcze zyskasz spłacając kilka rat na raz.

Remont salonu

Remont salonu: koszt i pomysły?

Na koszt remontu salonu składa się wiele czynników. Zapoznaj się z praktycznymi wskazówkami remontowymi. Dowiedz się, jak zaplanować remont salonu.

Pierwszy samochód, jaki wybrać, na co zwrócić uwagę, jakie są dodatkowe koszty?

Planujesz zakup pierwszego samochodu? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę. Radzimy, jak sfinansować wydatki związane z zakupem pierwszego auta.

ai w samochodzie

Sztuczna Inteligencja w samochodach

Sztuczna inteligencja w samochodach - wpływ, bezpieczeństwo i innowacje. Dowiedz się, jak SI zmienia przyszłość motoryzacji. Czytaj więcej!

AI w edukacji

Sztuczna inteligencja w edukacji

Sztuczna inteligencja w edukacji - wpływ, korzyści i wyzwania. Dowiedz się, jak SI zmienia procesy nauczania i wspiera uczniów. Czytaj więcej!

praca it vs AI

Praca w IT w dobie AI

Praca w IT w dobie AI - perspektywy rozwoju zawodowego i umiejętności poszukiwane na rynku pracy. Odkryj świat sztucznej inteligencji!

praca w AI

Praca w dobie AI. Rewolucja w miejscu pracy

Odkryj rewolucję w miejscu pracy dzięki sztucznej inteligencji. Dowiedz się, jak AI wpływa na różne branże i jak może pisać prace za użytkowników. Przeczytaj nasz artykuł!