Blog

Polecane wpisy

Historia pewnego uśmiechu

Zbliża się Międzynarodowy Dzień Uśmiechu. Dla Smartney to data szczególna. Przeczytaj dlaczego!

samochód elektryczny

Dlaczego warto przesiąść się na elektryka? Oto 6 powodów

Już 14 listopada będziemy obchodzić Dzień Czystego Powietrza. I choć w tym roku odbędzie się on w cieniu pandemii, nie […]

fotowoltaika

Smart living w domowym wydaniu, czyli fotowoltaika krok po kroku

Fotowoltaika jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów Odnawialnych Źródeł Energii w Polsce i na świecie. W naszym kraju potencjał […]

Wszystkie wpisy

Czy można spłacać kilka rat na raz?

W Smartney wiemy, że szybsza spłata pożyczki to mniejsze odsetki i poczucie kontroli nad finansami. Sprawdź, co jeszcze zyskasz spłacając kilka rat na raz.

Remont salonu

Remont salonu: koszt i pomysły?

Na koszt remontu salonu składa się wiele czynników. Zapoznaj się z praktycznymi wskazówkami remontowymi. Dowiedz się, jak zaplanować remont salonu.

Pierwszy samochód, jaki wybrać, na co zwrócić uwagę, jakie są dodatkowe koszty?

Planujesz zakup pierwszego samochodu? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę. Radzimy, jak sfinansować wydatki związane z zakupem pierwszego auta.

ai w samochodzie

Sztuczna Inteligencja w samochodach

Sztuczna inteligencja w samochodach - wpływ, bezpieczeństwo i innowacje. Dowiedz się, jak SI zmienia przyszłość motoryzacji. Czytaj więcej!

AI w edukacji

Sztuczna inteligencja w edukacji

Sztuczna inteligencja w edukacji - wpływ, korzyści i wyzwania. Dowiedz się, jak SI zmienia procesy nauczania i wspiera uczniów. Czytaj więcej!

praca it vs AI

Praca w IT w dobie AI

Praca w IT w dobie AI - perspektywy rozwoju zawodowego i umiejętności poszukiwane na rynku pracy. Odkryj świat sztucznej inteligencji!

praca w AI

Praca w dobie AI. Rewolucja w miejscu pracy

Odkryj rewolucję w miejscu pracy dzięki sztucznej inteligencji. Dowiedz się, jak AI wpływa na różne branże i jak może pisać prace za użytkowników. Przeczytaj nasz artykuł!

Etyka w AI

Etyka sztucznej inteligencji. Wyzwania i perspektywy

Odkryj wyzwania etyki sztucznej inteligencji i jak zapewnić odpowiedzialne wykorzystanie AI. Przeczytaj nasz artykuł o etyce AI w erze rozwijającej się technologii

Najpopularniejsze oszustwa internetowe. Jak nie stracić pieniędzy?

Poznaj najnowsze oszustwa internetowe i dowiedz się, jak działają przestępcy. Sprawdź, jakie są rodzaje oszustw w internecie