o Smartney

Ponad 20 lat praktyki w tworzeniu nowatorskich rozwiązań finansowych połączone z miłością do technologii, chęcią budowania dobrych praktyk na rynku i szerokim doświadczeniem w finansach osobistych?

To naprawdę DA SIĘ połączyć!

Smartney Grupa Oney S.A. powstała z połączenia dwóch spółek – Smartney i Oney Polska.

Od 1 grudnia 2023 roku Smartney Grupa Oney S.A. działa w Polsce pod markami: Smartney i OneyRaty.

Cieszymy się, że możemy się poznać!

Smartney łączy pasję do tworzenia innowacyjnych rozwiązań finansowych, z międzynarodowym doświadczeniem w bankowości. Powstał, ponieważ uważamy, ze finanse mogą być łatwiejsze i mądrzejsze. Smartney udziela wygodnych i szybkich pożyczek gotówkowych przez internet oraz w sieci sprzedaży partnerskiej. Współpracuje z ponad 19 Partnerami sprzedaży.

Z ponad 25% udziałem w pożyczkach udzielanych na ponad 12 miesięcy Smartney jest jednym z liderów w swojej branży. Portfel o wartości ponad miliarda złotych czy ćwierć miliona Klientów, którzy zaufali firmie w ciągu ostatnich 5 lat świadczą same za siebie (dane z 30.11.2023).

Oney Raty od ponad dwudziestu lat zdobywała doświadczenie w stacjonarnej sprzedaży produktów finansowych. Tworzy rozwiązania, o których mówiono, że są po prostu niemożliwe. Oney Raty dostarcza pierwsze w Polsce rozwiązanie ratalne, dzięki któremu sklepy stacjonarne mogą udostępnić swoim Klientom wygodne i nowoczesne finansowanie zakupów. Mało również na rynku finansowym firm, z większym doświadczeniem w pośrednictwie finansowym i lepszą znajomością rynku.

Wspólnie wierzymy, że razem jesteśmy w stanie tworzyć produkty jeszcze lepsze, nowocześniejsze i wygodniejsze w użyciu. Rynek finansowy znamy od podszewki, dlatego tworzymy rozwiązania, z których sami chcielibyśmy korzystać.

Sprawdź nas 🙂

proces w pełni bez dokumentów 100% online!

możliwość indywidualnego doboru kwot i terminów spłaty

niezwykle korzystne oprocentowanie

 

Nagrody i wyróżnienia

 
Pokazujemy, że pożyczanie może być mądrzejsze, bezpieczniejsze i wygodniejsze. Po prostu bardziej Smart. Naszą pracę doceniają przedstawiciele biznesu, media i sami Klienci. Poniżej prezentujemy kilka spośród nagród i wyróżnień, które otrzymał Smartney.

Zasady Dobrych Praktyk ZPF

Smartney jako Członek ZPF przestrzega w swojej działalności Zasad Dobrych Praktyk ZPF. Zasady Dobrych Praktyk to dokument, który stanowi zbiór zasad postępowania przyjętych do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym, będące Członkami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce. Dla naszych Klientów oznacza to że każdy z nich może zgłosić swoją skargę lub zażalenie do Komisji Etyki ZPF . Wniosek dostępny tutaj. Raz w roku przechodzimy Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki ZPF, sprawdzający stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk. Uzyskany certyfikat, który można znaleźć tutaj potwierdza, że przeszliśmy audyt z wynikiem pozytywnym.


Więcej o nas

Zapraszamy do współpracy dziennikarzy i przedstawicieli mediów

Odwiedź biuro prasowe

A może myślisz o zmianie pracy i szukasz fajnego pracodawcy?

Spójrz na stronę poświęconą karierze

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o tym, co robimy dla środowiska?

Zobacz nasz profil na Linkedin