Nethone

Od 2016 roku, Nethone oferuje klientom nowoczesne rozwiązania do zapobiegania oszustwom online. Firma specjalizuje się w dostarczaniu usług opartych na sztucznej inteligencji i zaawansowanych algorytmach, które pomagają w identyfikacji oraz eliminacji zagrożeń związanych z wyłudzeniami danych, kradzieżą tożsamości, atakami botów, oraz innymi rodzajami cyberprzestępczości.

Nethone z sukcesem współpracuje z firmami finansowymi, e-commerce oraz platformami płatności, pomagając w kompleksowym zabezpieczeniu procesów takich jak: rejestracja użytkownika, logowanie, składanie wniosków pożyczkowych, transakcje płatnicze, jak i spory potransakcyjne.

Poprzez innowacyjne podejście i ciągłe doskonalenie technologiczne, Nethone zdobyło reputację zaufanego dostawcy rozwiązań antyfraudowych na rynkach międzynarodowych. Od 2022 Nethone jest częścią międzynarodowej Grupy Mangopay. W 2023, The Financial Times i Statista, wskazały Nethone jako jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. W tym samym rankingu Nethone został najwyżej sklasyfikowaną polską firmą w kategorii Fintech.

Nethone dał się poznać jako rzetelny, uczciwy i profesjonalny Partner w biznesie, który od 2019 roku dostarcza Smartney rozwiązania służące weryfikacji cyfrowej tożsamości użytkowników oraz przeciwdziałaniu oszustwom. Współpraca z Nethone doprowadziła do poprawy parametrów zarządzania ryzykiem nadużyć w kanałach sprzedaży online Smartney.

Poznaj naszego Partnera lepiej na https://nethone.com/