Kaczmarski Inkasso

Kaczmarski Inkasso to lider rynku zarządzania wierzytelnościami w Polsce. Spółka działa w ramach Kaczmarski Group, w skład której wchodzi m.in.: Krajowy Rejestr Długów BIG SA oraz Kancelaria Prawna VIA LEX L. Szcześniak i Wspólnicy Sp. k.

Oferta Kaczmarski Inkasso obejmuje kompleksowe zarządzanie wierzytelnościami i jest skierowana jest zarówno do dużych firm i korporacji, jak i do sektora MŚP. W gronie jego klientów jest wiele banków, firm leasingowych, towarzystw ubezpieczeniowych, operatorów telekomunikacyjnych oraz funduszy sekurytyzacyjnych. Firma zdobyła również bogate doświadczenie w obsłudze instytucji pożyczkowych.

W ciągu ponad 30 lat działalności firma Kaczmarski Inkasso była wielokrotnie doceniana przez ekspertów rynku finansowego i samych klientów. Dowodem tego są liczne nagrody i wyróżnienia. Do najbardziej prestiżowych należy zdobyta już piąty raz z rzędu nagroda CESSIO OUTSOURCINGU – SERWIS WIERZYTELNOŚCI, przyznana w 2023 r. przez Związek Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Poznaj naszego Partnera lepiej na https://kaczmarski.pl/