Intrum

Z historią sięgającą ponad 100 lat, Intrum stała się w 2017 roku – po połączeniu firm Lindorff i Intrum Justitia – wiodącą na świecie firmą zarządzającą wierzytelnościami.

Dziś Intrum ma biura w 20 krajach Europy i zatrudnia ponad 10 000 osób. Dbamy o to, aby firmy otrzymywały swoje płatności na czas, a zarazem pomagamy osobom zadłużonym odzyskać kontrolę nad finansami.

W Intrum rozumiemy wyzwania, przed którymi stają osoby zadłużone i wiemy, jak im pomóc. Każdego dnia rozmawiamy z około 250 000 konsumentów w całej Europie, starając się zrozumieć ich sytuację finansową i zaplanować płatności w taki sposób, aby mogli uwolnić się od zmartwień związanych z zadłużeniem.

Nasze zadanie to jednak nie tylko odzyskanie zaległych należności, ale również wskazanie rozmówcy, jak zarządzać swoimi wydatkami, aby kolejny raz nie znaleźć się w takiej sytuacji

Współpraca od samego początku naszych relacji biznesowych odznacza się wysokim poziomem profesjonalizmu ze strony Smartney – bardzo to cenimy! W ramach realizowanego kontraktu zawsze kierujemy się wartościami grupy Intrum, co pozwala realizować powierzone nam procesy w odpowiedniej jakości – zarówno z punktu widzenia Smartney jak i zadłużonych konsumentów.

Poznaj naszego Partnera lepiej na https://www.intrum.pl/partner-biznesowy/