Helikon

Jesteśmy wiodącym pośrednikiem finansowym działającym w Polsce od 2002 roku. Posiadamy bogatą historię i doświadczenie w branży finansowej. Od ponad 20-stu lat działamy na rzecz rozwoju rynku pośrednictwa finansowego w Polsce. W tym czasie daliśmy się poznać jako rzetelny i godny zaufania Partner, który stawia na budowanie długotrwałych relacji biznesowych przynoszące wielowymiarowe korzyści.

Sprzedaż to nie są wyłącznie suche liczby w sprzedaży najważniejsi są ludzie. Nasze zaangażowanie w ciągły rozwój oraz inwestycje w nowoczesne technologie, umożliwiły nam dostosowanie się do stale zmieniającej się branży pośrednictwa finansowego. Naszym głównym zadaniem jako brokera finansowego jest systematyczna rozbudowa oferty oraz sieci niezależnych pośredników kredytowych, którzy poprzez współpracę z nami, łączą banki i instytucje pozabankowe z ich klientami. Jedno miejsce, wiele rozwiązań!

Cenimy sobie zaufanie oraz zaangażowanie w swoich relacjach partnerskich ze Smartney. Jest to niewątpliwie jeden z kluczowych naszych Partnerów, który odpowiada swoją ofertą na potrzeby rynku, dostarczając rozwiązania, które cieszą się świetną opinią wśród naszych Agentów kredytowych oraz ich klientów.

Dariusz Rzepka – Prezes Zarządu Helikon

Poznaj naszego Partnera lepiej na https://helikon.net.pl/