Smartney numerem 1 wśród pożyczek konsolidacyjnych

8 czerwca 2022, opublikowane przez Smartney

Kilka kredytów, jedna rata. Pożyczki konsolidacyjne to nie tylko mądry sposób na zarządzanie domowym budżetem, ale też szansa na zmniejszenie kwoty swoich miesięcznych zobowiązań. Na rynku przybywa ofert na podobne produkty. Zresztą, nic dziwnego. Sami w Smartney obserwujemy coraz większe zainteresowanie Klientów. Jednak oferta ofercie nierówna – różnią się ilością niezbędnych formalności, kosztami czy długością trwania procesu decyzyjnego. Z pełnym przekonaniem możemy powiedzieć, że jesteśmy najnowocześniejsi i najwygodniejsi na rynku!

I to nie tylko nasza opinia. Gazeta Wyborcza opublikowała 18 maja na swoich łamach ranking pożyczek konsolidacyjnych. Smartney jest jedynym fintechem, który został w nim umieszczony – rywalizowaliśmy więc wyłącznie z bankami… I wygraliśmy! Naszą ofertę uznano za najwygodniejszą i najnowocześniejszą. Po prostu numer jeden 🙂

Samo porównanie znajdziecie poniżej. Nie ma co czekać, warto złożyć wniosek i sprawdzić, ile można zaoszczędzić.

O, tutaj: Złóż wniosek

A jakie korzyści odnosi Klient, który zdecyduje się na konsolidację?

Po pierwsze – praktyczne. Jedno zobowiązanie to zaoszczędzony czas – nie trzeba pilnować terminów w różnych instytucjach. Nie trzeba też zakładać dodatkowego konta bankowego czy kupować ubezpieczenia – a tego wymaga wiele banków.

Po drugie – finansowe. Konsolidacja najczęściej prowadzi do zmniejszenia raty, w porównaniu z kwotą spłacaną kilku pożyczkodawcom z osobna. W momencie skonsolidowania zobowiązań, można się również ubiegać o zwrot części prowizji u poprzednich kredytodawców.

Po trzecie – to również szansa na dobranie dodatkowej gotówki.

No a Smartney jest jedyną firmą w Polsce, w której skonsolidować kredyty można 100% online i bez wizyt w oddziale. Warto sprawdzić.