Skąd wziąć pieniądze poza bankiem?

17 maja 2021, opublikowane przez Smartney

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Dają natomiast poczucie bezpieczeństwa, stabilności i spokój ducha. Nie każdy z nas jest w stanie zbudować sobie swoją własną poduszkę finansową. W życiu nie jesteśmy też w stanie przewidzieć ani zaplanować wszystkiego, nawet jeśli bylibyśmy najlepiej zorganizowanymi ludźmi na świecie. Zdarzają się więc sytuacje, kiedy potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Skąd wziąć pieniądze? Gdzie pożyczyć pieniądze, by było bezpiecznie? Podpowiadamy! 

Wsparcie niezbędne, czyli skąd wziąć pieniądze?

W nagłych i nieprzewidzianych sytuacjach, w których potrzebujemy finansowego wsparcia, zastanawiamy się, skąd wziąć pieniądze, by było przede wszystkim szybko i bezpiecznie. Zależy nam, by wszystko odbyło się bez zbędnych formalności i długiego oczekiwania na decyzję banku. Alternatywą dla kredytów bankowych, które wymagają spełnienia wielu warunków, są szybkie pożyczki oferowane przez instytucje pozabankowe. Jeśli nie wiesz, gdzie pożyczyć pieniądze i poszukujesz szybkiej i dostępnej od ręki pożyczki, nie wybieraj pierwszej lepszej oferty. Sprawdź instytucję, która proponuje Ci pożyczkę, a przede wszystkim dokładnie przeczytaj warunki umowy. 

Gdzie pożyczyć pieniądze tu i teraz?

Jedna z bardziej oczywistych odpowiedzi na pytanie: „skąd wziąć pieniądze”, brzmi „z banku, naturalnie”. Jest w tym oczywiście sporo prawdy, ponieważ kredyt gotówkowy z banku daje możliwość pożyczenia sporych sum pieniędzy, a wszystko to z przejrzystym systemem ratalnym. Jednak warto wiedzieć, że cały proces wiąże się z pewnymi obostrzeniami i koniecznością spełnienia kilku warunków. Co więcej, kredyt gotówkowy jest jednocześnie jednym z najwyżej oprocentowanych produktów bankowych. 

Pożyczki online, czyli gdzie pożyczyć pieniądze poza bankiem

Decydując się na pożyczkę online możemy uniknąć zbędnych formalności, a cały proces ubiegania się o finansowe wsparcie domknąć dosłownie w kilka minut. Cała sztuka polega na wybraniu kwoty pożyczki i zadeklarowaniu okresu jej spłaty. Wypełnienie krótkiego wniosku zajmie dosłownie chwilę, a decyzja wydawana jest praktycznie od ręki.

Nadal zastanawiasz się, gdzie najlepiej wziąć pożyczkę i wahasz się nad ofertami pozabankowymi? Pamiętaj, że decydując się na kredyt konsumencki w Smartney, pożyczasz pieniądze na dowolnie wybrany przez siebie cel. Możesz wydać je na pilne potrzeby, remont mieszkania, wycieczkę czy chociażby rozkręcenie własnego biznesu. To od Ciebie tak naprawdę zależy, w jaki sposób spożytkujesz pożyczone pieniądze.

Gdzie pożyczyć pieniądze szybko i bezpiecznie?

Smartney jest innowacyjną firmą pożyczkową, która oferuje produkt mający cechy typowego kredytu bankowego, jednak ograniczający wszystkie formalności do niezbędnego minimum. Proces wzięcia kredytu konsumenckiego jest tutaj niezwykle szybki, a przede wszystkim prosty i transparentny. Oferta Smartney stoi poniekąd w opozycji zarówno dla pozabankowych pożyczek, które charakteryzują się wysokim oprocentowaniem i często ograniczoną kwotą, jak i do pożyczek bankowych, które z kolei mogą być udzielone na korzystnych warunkach, ale wymagają przejścia czasochłonnego i złożonego procesu weryfikacyjnego. W Smartney klient może wnioskować o kredyt konsumencki o wartości do 60 tys. zł, które może otrzymać szybko i bez zbędnych formalności. Zadłużenie spłacić może w ciągu 5 lat. Jeśli zastanawiasz się, skąd wziąć pożyczkę na już, koniecznie sprawdź, co do zaproponowana ma Smartney. 

Gdzie wziąć pożyczkę bez zbędnych formalności?

Do wypłaty zostało kilka dni, a Ty potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki? Interesują Cię niewielkie kwoty, ale dostępne od ręki? A może potrzebujesz odczuwalnego wsparcia finansowego? Nie wiesz, skąd wziąć pieniądze na już? Zapoznaj się z ofertą Smartney. Tutaj cały proces oparty jest na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej między innymi na podstawie informacji udostępnianych z baz danych, z których korzystają chociażby banki. Dzięki takim rozwiązaniom, możemy skrócić czas wydania decyzji o przyznaniu finansowania do maksimum. Co jednak najważniejsze, wzięcie kredytu konsumenckiego w Smartney jest w pełni bezpieczne, a Twoje dane osobowe otoczone są szczególną ochroną.