Kredyty dla rolników. Na jakich zasadach można z nich skorzystać?

5 kwietnia 2021, opublikowane przez Smartney

kredyty dla rolników

Kredyty dla rolników – jakie są możliwości wzięcia kredytu rolniczego oraz na jakie cele można go przeznaczyć?

Chciałbyś wziąć kredyt dla rolników?
Marzysz o własnym gospodarstwie rolnym, ale potrzebujesz środków do jego budowy? Nie mogłeś lepiej trafić! Wszelkie niezbędne informacje dotyczące pożyczki dla rolników znajdziesz właśnie tutaj. Dowiesz się także, na jaki cel możesz przeznaczyć otrzymane środki.
Poznaj wszystkie szczegóły i weź swój kredyt konsumencki dla rolników ze Smartney już dziś!

Kredyty dla rolnika – który z nich warto wybrać?

Istnieją różne opcje finansowania inwestycji dla rolników. Zatem rozpoczynając poszukiwania tego najlepszego dla Ciebie, warto poznać wszystkie dostępne opcje wzięcia kredytu dla rolnika. Jedną z nich jest kredyt konsumencki, który może dostać każdy z nas, niezależnie od tego, czy prowadzimy działalność rolniczą czy pozarolniczą. Kolejną z dostępnych dla rolników możliwości jest specjalny kredyt rolniczy.
To właśnie dzięki niemu możesz dokonać dowolnej inwestycji oraz modernizacji w swoim gospodarstwie rolnym.

Na jaki cel możesz wziąć kredyt rolniczy?

Sam zdecyduj, który kredyt spełnia Twoje oczekiwania:

·   kredyt gotówkowy – otrzymane pieniądze możesz dowolnie wykorzystać według własnych potrzeb na wyznaczony przez siebie cel,

·   kredyt na zakup ziemi – uzyskane w ten sposób środki możesz przeznaczyć na zakup wymarzonej działki pod działalność rolniczą,

·   pożyczka na zakup gospodarstwa rolnego – dzięki niej możesz zdecydować się na zakup swojego pierwszego, ale jednocześnie nowoczesnego gospodarstwa rolnego,

·   pożyczka pod zastaw gospodarstwa rolnego – taką formę finansowania możesz wykorzystać, gdy posiadasz już własne gospodarstwo. Jego wartość będzie stanowiła zabezpieczenie zaciąganego kredytu.

Kredyt dla rolników i zasady jego udzielania w tradycyjnych bankach

W rzeczywistości zasady udzielania pożyczek dla rolników są bardzo podobne, jak w przypadku tych dla tradycyjnych klientów. Niezbędne będzie posiadanie zdolności kredytowej, ale w niektórych przypadkach również nienagannej historii kredytowania w rejestrze BIK. W zależności od tego, gdzie zostanie zaciągnięty kredyt dla rolnika, wymagania mogą się różnić. Konieczne wówczas będzie także spełnienie oczekiwań wskazanych przez kredytodawcę lub pożyczkodawcę. Może się również okazać, że niezbędne będzie skompletowanie odpowiedniej ilości dokumentów na potrzeby zaciągnięcia pożyczki dla rolników.

Pożyczki dla rolników na prostych zasadach

Długie kolejki w banku oraz ogrom formalności, jakie występują przy kredycie dla rolników, mogą zniechęcać. Dlatego Smartney oferuje uproszczoną procedurę wnioskowania o pożyczkę oraz szybki czas realizacji wniosku, oszczędzając tym samym mnóstwo czasu klientom. Jedyne wymagania, jakie należy spełnić, to poświęcenie kwadransa na wypełnienie wniosku online oraz przygotowanie dowodu osobistego. Możesz wybrać dowolną, interesującą Cię kwotę, jaką chciałbyś przeznaczyć na sfinansowanie swoich planów. Kolejno określana jest długość spłaty takiego kredytu konsumenckiego. W niedługim czasie, po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku możesz się już cieszyć środkami na swoim koncie! Szczegóły oferty znajdziesz na Smartney.

Już dziś zdecyduj się i weź kredyt dla rolnika!

Być może już od dawna zastanawiałeś się nad wzięciem pożyczki, którą mógłbyś wykorzystać w swojej działalności jako rolnik. Kredyt dla rolnika jest tutaj najlepszą opcją i daje spory wachlarz możliwości. Szybka pożyczka pozwoli Ci sfinansować nowe maszyny i sprzęt, dzięki czemu Twoje gospodarstwo z pewnością zyska.
Możesz także wziąć kredyt konsumencki dla młodego rolnika i od podstaw zbudować swoje gospodarstwo rolne na własnych zasadach.
To od Ciebie zależy czy będziesz chciał skorzystać z oferty tradycyjnych banków. Jeżeli jednak chciałbyś ograniczyć formalności do minimum – oferta Smartney przypadnie Ci do gustu.
Nie czekaj i spełnij swoje marzenia już dziś.