Przetestuj pożyczkę

Jeśli Ci się nie spodoba – zwróć ją bez kosztów w ciągu 60 dni


Odsetki:
Prowizja:
Całkowita kwota do spłaty:
Raty płatne do:
Document Formularz informacyjny
Zwrot do 60 dni za darmo
Jeśli to jest Twoja pierwsza pożyczka Smartney, to od dnia zawarcia umowy pożyczki online masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów
Spłacaj dalej, jeśli pożyczka spełnia Twoje oczekiwania
Jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki
Ograniczony czas promocji
Spiesz się, bo promocja ważna tylko do 31 marca 2024 r.

Jak działa promocja i kiedy muszę oddać pożyczkę żeby nie ponosić kosztów?

Pierwszy dzień

Data zawarcia umowy.

Następne dni

Spłacasz raty zgodnie z harmonogramem.

60-ty dzień

Ostatni dzień na zwrot pożyczki bez kosztów. Jeśli rezygnujesz, zwracasz całą kwotę pożyczki pomniejszoną o dotychczas spłacone raty.

Spłacasz dalej

Zatrzymujesz pożyczkę na cały okres i w dalszym ciągu spłacasz raty zgodnie z harmonogramem

To proste!

  • Od dnia zawarcia Twojej pierwszej umowy pożyczki Smartney, masz do 60 dni na zwrot całej pożyczki bez ponoszenia żadnych kosztów, ale pamiętaj o terminowej spłacie rat pożyczki wymaganych w tym czasie (zgodnie z otrzymanym harmonogramem spłat). Brak terminowej spłaty którejkolwiek z rat, których płatność przypada w okresie do 60 dni od dnia zawarcia umowy pożyczki uniemożliwia skorzystanie z Promocji!!!
  • Jeśli pożyczoną kwotę chcesz zatrzymać do końca trwania umowy, spłacaj raty dalej zgodnie z harmonogramem spłat pożyczki, który znajdziesz również na swoim Profilu w Strefie Klienta.
  • Promocja skierowana jest do Klientów którzy zawrą pierwszą umowę kredytową w Smartney i dotyczy umów, o które zawnioskowano za pośrednictwem niniejszej strony.
  • Promocja kończy się w dniu 31.03.2024 r. o godz. 23:59:59. Dla oceny uczestnictwa w Promocji uwzględniana jest data złożenia wniosku o pożyczkę w czasie jej trwania.
  • Więcej informacji w Regulaminie Promocji „60 dni na zwrot”.

Z darmowego zwrotu możesz również skorzystać wnioskując o pożyczkę za pośrednictwem naszej Infolinii pod numerem 22 528 88 88.